NaamVakgebiedenTalenOverig
Giuliana Ardito
Castelfranco Emilia (MO)
T: +39 059921360
M: +39 3383205383
g.ardito@libero.it
Juridisch
Websites/lokalisatie
Technisch
Medisch
Boventiteling voor het theater
ITNL
ENIT
Voormalig contractdocent Simultaan en Consecutief tolken NLIT en ENIT aan de Universiteiten van Triëst en Macerata
Monica Baldelli
Belvedere Ostrense (AN)
T: +39 073162317
M: +39 3200769234
baldelli.monica@alice.it
Juridisch
Economisch-financieel
Marketing
Toerisme
ITNLIngeschreven bij de rechtbank van Ancona(AN), Albo CTU
Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel van Ancona (AN)
Lid van beroepsorganisatie: AITI
LinkedIn: Monica Baldelli
Monique Bloem
Rossano Veneto (VI)
T: +39 0424541665
M: +39 3488752771
F: +39 0424541665
monique.bloem@alice.it
Technisch
Toerisme
Website/lokalisatie
Juridisch
Commercieel
ITNLRevisie/redactie
Ingeschreven bij de rechtbank van Bassano del Grappa (VI)
Lid van beroepsorganisatie: AITI
LinkedIn: Monique Bloem
Noortje ten Bokum
Sarnico (BG)
T: +39 035912776
M: +39 3494057830
F: +39 035912776
eleonoor@libero.it
Technisch
Websites/lokalisatie
Commercieel
Toerisme
(Kinder)literatuur
ITNLOndertiteling
LinkedIn: Noortje ten Bokum
Website: www.dutchwords.it
Suzan Janssen
Milaan (MI)
T: +39 0273954065
M: +39 335280999
suzanj@tin.it
Juridisch
Commercieel
Ondertiteling
Literair
Toerisme
ITNL
ENNL
ITEN
Beëdigde vertalingen sinds 1989
Copywriting
Revisie/redactie
Linkedin: Suzan Janssen
Ariane Kremer
Castagneto Po (TO)
T: +39 011912563
M: +39 3337483830
akremer@virgilio.it
Technisch
Medisch
Juridisch
Websites/lokalisatie
Toerisme
ITNLRevisie/redactie
Voice-over
Opdrachten bij bedrijven op hun systemen
LinkedIn: Ariane Kremer
Gabriella Nocentini
Triëst (TS); Hilversum (NL)
M: +39 3334216935
gabriella@italned.nl
Juridisch
Technisch
Wetenschappelijk
Politiek-sociaal
Economisch-financieel
ITNL
ENIT
Beëdigd tolk en vertaler
Redactie/ondertiteling
In Nederland ingeschreven bij het: Register BTV
LinkedIn: Gabriella Nocentini
Website: www.italned.nl
Marjolein van de Peppel
Siziano (PV)
T: +39 0382617973
M: +39 3498133729
F: +39 0382617973
marjopep@gmail.com
Juridisch
Commercieel
Marketing
Toerisme
Reclame
ITNL
ENNL
Revisie/redactie
Geregistreerd bij de Rechtbank van Milaan
Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel van Pavia
Deskundigen en experts - Pavia
Anneke Smit
Merate (LC)
T: +39 039 9908988
M: +39 3358394370
smit.a@libero.it
Economisch-financieel
Wetenschappelijk
Technisch
Toerisme
ITNL
ENNL
Maudreen van der Zanden
Milaan (MI)
T: +39 0248019685
M: +39 3392975609
F: +39 0248019685
maudreen@vanderzanden.it
Juridisch
Economisch-financieel
Websites/lokalisatie;
Toerisme
ITNLBeëdigd vertaler
Nederland: Register BTV, handtekening gedeponeerd bij de Arrondissementsrechtbank Den Haag
Italië: ingeschreven bij de Rechtbank te Milaan
Lid van beroepsorganisatie: ANITI